Kruszenie - Przesiewanie - Wyburzenia

Profesjonalne kruszenie i przesiewanie kamienia, betonu i wszelkiego rodzaju kruszyw. Recykling gruzu, rozbiórki i wyburzenia. Kompleksowa obsługa żwirowni, kopalń, firm drogowych i producentów kruszyw.

 

 


Rent-Masz - ryczałtowy model najmu Rent2Rent

Wynajmiemy Twoją maszynę

Masz maszynę która nie pracuje ?

Wynajmij ją nam !
Zadzwoń, napisz,
wypełnij formularz :

Wynajem Maszyn Budowlanych

  • Kruszarki
  • Koparki
  • Przesiewacze 

↓  Wybrane pozycje z naszego parku maszynowego ↓

Kruszarka Sandvik QJ340

image

Lider w branży - Sandvik QJ340 to największa mobilna kruszarka na rynku. Następca Extec'a C12+, duża wydajność oraz nowoczesna konstrukcja sprawiaja że ta maszyna jest niezbędna przy wyburzeniach, pracach w kopalniach i kamieniołomach - wszędzie tam gdzie mniejsze maszyny nie są w stanie sprostać zadaniu.

Zobacz szczegóły >>>

Kruszarka Extec C12+

image

Kruszarka szczękowa Extec C12+ z potężnym silnikiem CAT C9 i wlotem o rozmiarach 1200x750 mm to jedna z najbardziej popularnych maszyn do kruszenia kamienia oraz recyklingu gruzu i betonu. Maszyna ta znajduje zastosowanie zarówno w kopalniach, kamieniołomach jak przy rozbiórkach i wyburzeniach. To 50-cio Tonowe urządzenie wyposażone jest w "odsiew wstępny pyłu" oraz "separator magnetyczny" co pozwala na odzykanie / pozbycie się metalu i pyłu z konstrukcji żelbetowych.

Zobacz szczegóły >>>

Przesiewacz Fintec 542

image

Fintec 542 to mobilne urządzenie przesiewające do pracy w kopalniach, żwirowniach, przy recyklingu gruzu budowlanego czy hałd pohutniczych. 2 pokłady pozwalajace uzyskać 3 frakcje materiału oraz wydajność dochodząca do 250 T/godz. zawdzięczana nowoczesnemy silnikowi CAT 3054C czyni Finteca 542 najpopularniejszym sortownikiem w Europie. Uniwersalność tego urządzenia pozwala na osiągnięcie drobnej, czystej frakcji piasku 0-2 mm na każdej żwirowni, a jego solidna konstrukcja  nie ugnie się podczas trwałej pracy w kamieniołomie.

Zobacz szczegóły >>>

Przesiewacz Powerscreen Chieftain 1400

image

Sortownik Powerscreen Chieftain 1400 to jedna z najpopularnieszych maszyn tego typu na rynku w Polsce. Jest to flagowy okręt wśród przesiewaczy Powerscreen'a. Ten dwupokładowy sortownik jest idealnym urządzeniem do segregacji surowców mineralnych, węgla, piasku, żwiru i kamieni. Opcjonalnie dysponuje możliwością przesiewania "na mokro" a dzięki wibracyjnej kracie zasypowej "Live head" można uzyskać dodatkowy, trzeci pokład nie zwięszając masy (26 Ton) ani gabarytów urządzenia.

Zobacz szczegóły >>>  

Wszystkie prawa zastrzeżone - Rent2Rent